WYTWARZANIE ENERGII - SERWIS TECHNICZNY - OPTYMALIZACJA - DOŚWIADCZENIE PROSTOTA ROZWIĄZAŃ

zaloga

PIŁA MŁYN od ponad 27 lat zajmuje się eksploatacją elektrowni wodnych.

Wiele lat doświadczeń i codzienne obcowanie z rzeką, nauczyło nas rozumieć przyrodę.

Wiemy jak wykorzystać potencjał rzeki ale wciąż z respektem patrzymy na żywioł i siłę wody.
Opracowujemy plany odbiorów i eksploatacji elektrowni wodnych. Prowadzimy rozruch i eksploatację elektrowni w początkowym okresie, po ich wykonaniu.
Prowadzimy serwis techniczny elektrowni wodnych. Posiadamy wyposażenie techniczne, środki transportu i doświadczony zespół techników umożliwiający sprawne realizowanie prac serwisowych.

Każdy projekt jest dla nas ważny.

Ważne dla nas jest te kilka kroków do sukcesu i satysfakcji klienta.
Koncepcja
zawsze wspólnie z klientem staramy się opracować koncepcję i plan działania w taki sposób by efekt naszej pracy był spójny z oczekiwaniem inwestora i charakteryzował się największą efektywnością a także był przyjazny dla środowiska.
Burza mózgów
Wykorzystując doświadczenie naszych projektantów oraz dostępne innowacje technologiczne opracowujemy warianty realizowanego projektu; na tym etapie najważniejsza dla nas jest optymalizacja nie tylko procesu projektowego ale również procesu budowlanego i przyszłej eksploatacji instalacji
Wykonanie
Na każdym etapie wykonywania projektu wykorzystujemy wsparcie cyfrowych technik projektowania w tym przestrzenne symulacje i obliczenia przepływów; w złożonych i wielobranżowych projektach PIŁA MŁYN zawsze pełni rolę koordynatora projektów w zakresie wszystkich branż i wyposażenia elektrowni.
Testy i badania
Wykonując instalacje techniczne takie jak Elektroniczne Bariery Ochronne dla Ryb, w warunkach rzeczywistych badamy zaprojektowaną instalację, dla projektów hydrotechnicznych wykonujemy symulacje przestrzenne i badania przepływu, na życzenie inwestora wykonujemy makiety projektowanych instalacji i budowli.
Finalizacja
Uczestniczymy aktywnie w procesie inwestycyjnym, pełniąc nadzór projektowy lub nadzór inwestycyjny i właścicielski całego przedsięwzięcia.
Przed przekazaniem obiektu do ruchu prowadzimy szkolenia obsługi i opracowujemy zasady użytkowania i eksploatacji,
zawsze po wykonaniu zadania staramy się wraz w właścicielem instalacji dokonywać przeglądów i oceniać efekty naszej pracy po latach, co pozwala nam doskonalić nasze projekty.

Dane kontaktowe

Click to open larger map



SIEDZIBA PIŁA MŁYN
  • Białe Błota 18,
    86-131 Jeżewo
  • +48 52 33 18 666
  • +48 602 652 262

DANE KONTAKTOWE

Click to open larger map



BIURO PIŁA MŁYN