INNOWACYJNOŚĆ - WYSOKA EFEKTYWNOŚĆ - ŻADNYCH ZANIECZYSZCZEŃ

thordon-lozysko

Firma PIŁA MŁYN zajmuje się innowacyjnymi rozwiązaniami chroniącymi środowisko.

Nasze produkty charakteryzują się wysoką efektywnością działania i całkowicie eliminują wprowadzanie zanieczyszczeń do wody w tym smarów i oleju.

Współpracując z firmą THORDON dostarczamy do nowoprojektowanych oraz do remontowanych elektrowni wodnych kompletne łożyska smarowane wodą, systemy uszczelnień wałów i urządzeń do uzdatniania wody. W przypadku trudnych projektów zawsze możemy liczyć na wsparcie techniczne specjalistów firmy THORDON z Kanady.

W sąsiedztwie elektrowni wodnych instalujemy Elektroniczne Bariery Ochronne dla Ryb

Od strony wody górnej nasze instalacje uniemożliwiają rybom wpływanie w obszar ujęcia wody. Od strony wody dolnej poprzez instalację barier EBOR stymulujemy migrację ryb, kierując je do przepławek i wypłaszając je jednocześnie spod wylotów z turbin.

Nasze instalacje dobieramy do indywidualnych warunków panujących w miejscu montażu. Wykonujemy badania przewodności wody oraz analizujemy możliwości mocowania urządzeń w wodzie, przeprowadzamy badania dna. W zespole mamy doświadczonego nurka, który bierze udział w pracach zespołu od pierwszej wizji lokalnej, poprzez instalację bariery do przeglądów gwarancyjnych.

Bariera ochronna dla ryb EBOR na stopniu wodnym w Oławie

Każdy projekt jest dla nas ważny.

Ważne dla nas jest te kilka kroków do sukcesu i satysfakcji klienta.
Koncepcja
zawsze wspólnie z klientem staramy się opracować koncepcję i plan działania w taki sposób by efekt naszej pracy był spójny z oczekiwaniem inwestora i charakteryzował się największą efektywnością a także był przyjazny dla środowiska.
Burza mózgów
Wykorzystując doświadczenie naszych projektantów oraz dostępne innowacje technologiczne opracowujemy warianty realizowanego projektu; na tym etapie najważniejsza dla nas jest optymalizacja nie tylko procesu projektowego ale również procesu budowlanego i przyszłej eksploatacji instalacji
Wykonanie
Na każdym etapie wykonywania projektu wykorzystujemy wsparcie cyfrowych technik projektowania w tym przestrzenne symulacje i obliczenia przepływów; w złożonych i wielobranżowych projektach PIŁA MŁYN zawsze pełni rolę koordynatora projektów w zakresie wszystkich branż i wyposażenia elektrowni.
Testy i badania
Wykonując instalacje techniczne takie jak Elektroniczne Bariery Ochronne dla Ryb, w warunkach rzeczywistych badamy zaprojektowaną instalację, dla projektów hydrotechnicznych wykonujemy symulacje przestrzenne i badania przepływu, na życzenie inwestora wykonujemy makiety projektowanych instalacji i budowli.
Finalizacja
Uczestniczymy aktywnie w procesie inwestycyjnym, pełniąc nadzór projektowy lub nadzór inwestycyjny i właścicielski całego przedsięwzięcia.
Przed przekazaniem obiektu do ruchu prowadzimy szkolenia obsługi i opracowujemy zasady użytkowania i eksploatacji,
zawsze po wykonaniu zadania staramy się wraz w właścicielem instalacji dokonywać przeglądów i oceniać efekty naszej pracy po latach, co pozwala nam doskonalić nasze projekty.

Dane kontaktowe

Click to open larger mapSIEDZIBA PIŁA MŁYN
  • Białe Błota 18,
    86-131 Jeżewo
  • +48 52 33 18 666
  • +48 602 652 262

DANE KONTAKTOWE

Click to open larger mapBIURO PIŁA MŁYN